Яку фурнітуру можна купити в магазині "Естет Меблi"?

У нашому магазині Ви знайдете комплектуючі для меблів.

Для виготовлення кухні, передпокою, шафи-купе, спальні, меблів у ванну, офісних елементів всіх типів торгового обладнання, антресолей, вбудованих меблів, автономних гардеробних кімнат, барних стійок, столів всіх модифікацій і т.п.

У нас продається фурнітура для ящиків, розпашних і розсувних фасадів, а також допоміжні системи і наповнення.

Перераховані пристрої представлені різними модифікаціями від китайських, польських, турецьких, італійських і німецьких виробників. На додаток до цього механізмам відкриття ми продаємо доводчики і амортизатори, що істотно поліпшують експлуатаційні характеристики і продовжують термін служби меблів, а також повний набір комплектуючих для опорних і підвісних розсувних систем.

Ще один великий сегмент - кріпильна фурнітура.

До цієї категорії відносяться пристрої для навішування шафок, металовироби для з'єднання меблевих комплектуючих, добірні елементи для трубних систем, кріплення до стіни, тримачі скла і дзеркал, стяжки, замки і т.п. найбільш затребувана фурнітура для полиць в наших магазинах представлена багатим асортиментом модифікацій, починаючи від найпростіших конфирматов і закінчуючи ефектними пеліканами.

Так само робимо матраци будь-якого потрібного розміру.

Недорогі практичні пружинні і безпружинні ортопедичні матраци, що відрізняються високою якістю. Всі матраци сконструйовані за класичними і інноваційними технологіями із застосуванням пружинних блоків типу "Боннель", «Pocket Spring», «IQ Spring». Як наповнювачі застосовуються такі традиційні матеріали, як пінополіуретан, кокосова койра, натуральний латекс, бавовна, овеча бавовна, а також інноваційні матеріали, такі як Carbon Foam, Eco Felt, Bio Cocos, Bio Latex.

Ви можете придбати матраци в магазині. Ми надаємо послуги по доставці та заносу в квартиру. Також Ви можете замовити матраци будь-яких розмірів.