Замовити прорахунок

+38(0432) 51 76 62, +38(063) 222 93 39

+38(067) 7777 608

baybak770@gmail.com

У магазині "Естет Меблi" виготовлення кухонних меблів на замовлення дає різні варіанти наповнення кухні на Ваш смак. Кухонні гарнітури з масиву, ЛДСП, пластику, фасади МДФ, фарбовані фасади і стільниці, всілякі забарвлення та дизайн.
Виходячи з Ваших побажань і забаганок, наші дизайнери-проектувальники допоможуть Вам спроектувати вбудовану кухню, кутову кухню, кухню з барною стійкою, з фотодруком ... кухню, яка для Вас завжди буде джерелом позитивних емоцій і гарного настрою!

Приклади робіт

Магазин "Естет Меблi" виготовить шафу купе, вбудовану, кутову, гардеробну, полиці та тумби, і т. п.
на замовлення за індивідуальним проектом, враховуючи вимоги, щодо дизайну і функціональності майбутніх меблів.
Для виготовлення меблів на замовлення ми використовуємо матеріали іменитих світових та українських виробників.
Зробивши замовлення в магазині "Естет Меблi", ви отримаєте якість виробника за розумні гроші.

Приклади робіт

Передпокій - це перше, що відкривається погляду людини, коли вона, відчинивши вхідні двері, ступає на поріг Вашого будинку або квартири. Передпокій - це візитна картка Вашої оселі, а також Вас, як його господаря і мешканця. Тому дуже важливо підібрати хороші і відповідні меблі для передпокою, такий собі «одяг», за яким, як відомо, зустрічають. ​​
Передпокої можуть бути відкритого типу або у вигляді закритого коридору, мати різні розміри, конфігурації і освітлення. Ці та інші параметри завжди враховуються фахівцями нашого магазину при розробці та подальшому виготовленні меблів для передпокою.

Приклади робіт

Спосіб оплати може бути

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок в тому числі з ПДВ.

Розстрочення (в кредит)!

Про оплату докладніше