Скільки коштує викликати замірника?

Викликати замірника – безкоштовно.

 

Скільки коштує дизайн?

Проектування меблів і зокрема дизайн кухні складається з двох етапів:

1) креслення (ідея) – безкоштовно, Входить у вартість замовлення меблів.

2) колірне рішення – безкоштовно, Входить у вартість замовлення меблів.

 

Що б максимально точно визначитися з видом і розмірами майбутньої меблів,
рекомендуємо скористатися послугами професійного дизайнера-замірника
.
За допомогою його кваліфікованої консультації ви зможете зробити вибір гармонійного
поєднання зовнішньої обробки та внутрішнього наповнення.

 

Дизайнер-замірник:

  • справить точний вимір;
  • відповість на будь-які питання з приводу вибору матеріалів, забарвлень, фурнітури та наповнення майбутньої меблів;
  • покаже зразки матеріалів та фурнітури;
  • підбере оздоблювальні матеріали, що відповідають вашим бажанням та інтер’єру приміщення;
  • в залежності від ваших потреб здійснить підбір функціональних елементів та фурнітури, що влаштовують вас по характеристикам надійності, практичності та вартості;
  • складе дизайн-проект (ескіз майбутніх меблів);
  • розрахує остаточну вартість.

 

Після цього він укладає угоду, в якій будуть вказані всі узгоджені дані Вашого майбутнього виробу, а також терміни його виготовлення та монтажу.

Наша пропозиція

Якщо Вам необхідні меблі, виконані на замовлення, та є чітке уявлення про те, що хотілося б виготовити, Ви можете запросити нашого фахівця для виміру та обговорення замовлення безпосередньо на місці або відправити нам свої ескізи, виконані в будь-якому вигляді, по електронній пошті для попереднього розрахунку та потім вже, при необхідності, викликати замірника. Також можна зателефонувати нам для обговорення свого проекту, так само отримати орієнтовний розрахунок ціни майбутніх меблів. При виготовленні меблів на Ваше замовлення наша взаємодія буде складатися з наступних етапів.
Робота з виробництва меблів на замовлення починається з виїзду до Вас дизайнера-замірника, який на місці малює ескізи меблів, показує зразки матеріалів, можливі меблеві фасади та фурнітуру, робить необхідні виміри та дає рекомендації. Виїзд замірника здійснюється з 8:00 до 22:00 в будні та вихідні дні по попередній заявці залишеній по телефону.
Виходячи зі складності конструкції, кількості матеріалу, потрібного для виготовлення меблів на Ваше замовлення, необхідної фурнітури, скла що використовується, фасадів і аксесуарів, розраховується вартість меблів, доставки та монтажу. Якщо ескізи складалися Вами самостійно, то замовлення перед розрахунком вартості обов'язково коригується з точки зору надійності та дотримання технологічних та виробничих норм.
Після узгодження конструкції, матеріалів, кольорів та комплектації слід підписання договору на виготовлення меблів. На цьому етапі Вами вноситься передплата, яка при оплаті готівкою складає близько 50% від загальної вартості робіт на замовлення.
Виготовлення меблів, в залежності від складності та обсягу робіт, займає в середньому від 1-ої до 3-х тижнів. На всіх етапах виробництва меблів здійснюється строгий контроль якості з дотриманням всіх технологічних та виробничих норм.
Після завершення виготовлення меблів, з Вами зв'язується наш співробітник і домовляється про дату та час доставки та монтажу, якщо вони передбачені договором, або повідомляє про можливий час відвантаження Вам меблів з нашого складу. Доставка та збирання меблів проводиться в будні та вихідні дні. монтаж меблів, як правило, здійснюється в один день з доставкою. Після закінчення монтажних робіт, Ви приймаєте меблі та виплачуєте залишкову суму по угоді.